Biorezonancia

Čo je Sensitiv Imago 530?

Sensitiv Imago 530 je biorezonančný prístroj, ktorý slúži na komplexné testovanie zdravotného stavu ľudského organizmu a v súčasnosti je absolútnou špičkou v biorezonancii. Je certifikovaný podľa európskej smernice 93/42/EEC ako Medical Device Class IIA, (od roku 2013 všetky Medical Device Class I stratili možnosť byť použité v zdravotníctve).

Na rozdiel od iných na trhu dostupných prístrojov, ktoré obsahujú maximálne 60 triggerových senzorov (jednosmerné senzory, ktoré naviac chytajú informácie z okolia a teda výsledky, ktoré ukážu patria všetkým ľuďom v okolia prístroja), Sensitiv Imago 530 obsahuje 530 SBA snímačov, 12 000 kvázisenzorov (nevyhnutné pre rozlíšenie frekvencií klienta, terapeuta a okolia) a jeho presnosť dosahuje 96 %.

Meria nielen biorezonanciu a NLS, ale zároveň aj biologickú impedanciu, nepracuje s virtuálnym, ale konkrétnym pacientom. Presne namerania mikrobiologické záťaže, ako sú vírusy, baktérie, parazity, plesne, dokáže namerať koncentrácie ťažkých kovov (kadmium, olovo, ortuť) a chemikálií (pesticídy, herbicídy, fungicídy), geopatogénnu záťaž, vplyv mobilných telefónov a počítačov (elektrosmog), alergény ktoré sú aktívne, ale aj pasívne alergény a určiť orgán, v ktorom sa nachádzajú. Poskytuje neinvazívny rozbor krvi, detekuje choroby v počiatočnom štádiu. Sensitiv Imago 530 umožňuje zlepšiť zdravotný stav pomocou frekvenčných terapií MORA a BRT.

Meranie na prístroji trvá približne hodinu, je neinvazívne, bezbolestné a výsledkom je podrobná písomná správa, na základe ktorej vieme ponúknuť detoxikáciu presne na mieru, prípadne podľa potreby používame fytoterapiu, aromaterapiu, odstránenie jednotlivých patogénov a ich úplnú likvidáciu pomocou plazmového generátora.

Čo je výsledkom merania?

Výsledkom analýzy zdravotného stavu pomocou Sensitive Imago 530 je správa, ktorá zahŕňa zoznam patogénov (vírusy, baktérie, parazity), ťažkých kovov a chemikálií, prípadne iných záťaží (napr. elektrosmog), uvedené sú orgány, kde sa záťaže nachádzajú a v akých koncentráciách. Spolu so správou dostanete odporúčania, ako sa dané záťaže dajú riešiť tak, aby sa zlepšila výrazne kvalita vášho života.

Na testovanie Sensitivom je potrebné sa dostaviť minimálne 3 hodiny vopred, nalačno, piť iba vodu a nesmiete mať na sebe žiadne kovy vrátane náušníc, piercingov, hodiniek, retiazok a. i. Je potrebné vypnúť mobilný telefón. Pri meraní je iba obsluha a klient, všetko ostatné ruší presnosť výsledkov.

Absolútnou kontraindikáciou merania na Sensitiv Imago je kardiostimulátor a epilepsia.

Zaujíma vás celkový zdravotný stav, potrebujete poradiť alebo sa chcete objednať? Neváhajte a objednajte sa ešte dnes.