Naturopatia s.r.o.

Špecializujeme sa na preventívne a akútne antimikrobiálne, antivírusové a antiparazitárne techniky, odhlienenie. Pomáhame ľuďom s chronickými a civilizačnými ochoreniami, poruchami imunity. Na ochorení nezáleží. Pracujeme s deťmi aj dospelými.


Biorezonančný prístroj

Pomocou špičkového biorezonančného prístroja Sensitiv Imago 530 odhalíme najslabšie okruhy v tele, upozorníme na prítomnosť baktérii, vírusov, plesní a parazitov, otestujeme potravinové intolerancie a alergény, frekvenčnými kompenzáciami a BRT upravíme bunkovú nerovnováhu a stimulujeme obranyschopnosť organizmu.


Analýza živej kvapky krvi

Analýzou živej kvapky krvi v tmavom poli vám poskytneme obraz o vašom momentálnom zdravotnom stave. Sledujeme správny pomer a stav krvných komponentov, sklony k anémii, problémy s trávením, vylučovaním a obehovou sústavou, prítomnosť ťažkých kovov, oxidačný stres a iné. Z analýzy vyhotovujeme fotodokumentáciu.


Elekroherbalistické techniky

Elekroherbalistickými technikami, pomocou plazmového generátora RPZ 14 od spoločnosti Zappertechnology s.r.o. Vás zbavíme nežiadúcich patogénov. Naše know-how zvyšuje efektivitu likvidácie baktérií, vírusov, plesní a parazitov. Pripravili sme pre Vás aj programy na normalizáciu, vybalancovanie a stimuláciu liečebných procesov v organizme, ktoré s úspechom používame.


Aromaterapia

Aromaterapia nám umožňuje spájať liečenie tela a duše. Správnym výberom silíc dokážeme udržať, podporiť a urýchliť liečebný process, zlepšiť fyzickú, psychologickú a duševnú pohodu. Esenciálne oleje sú nástrojom jemnej terapie, napriek tomu majú silu zasiahnúť hlboko do psychiky, uvoľniť myseľ a pozdvihnúť ducha. Unikátny terapeutický „podpis” každého oleja je odrazom jeho vitálnej sily, v orientálnom lekárstve známa ako čchi.


Fytoterapia

Fytoterapia patrí k najstarším a najúčinnejším spôsobom liečby. Bylinky dodávajú telu okrem liečivých látok aj potrebné chýbajúce látky, predovšetkým niektoré vitamíny, minerály a stopové prvky. Najčastejšie používame bylinné zmesi vo forme čajovín a obkladov alebo prírodných cenovo dostupných doplnkov stravy.

Individuálny prístup

Každý z nás je originál a čo pomôže jednému, môže uškodiť druhému. Rovnaký prístup len zriedkakedy zabezpečí rovnaký výsledok. Vnímať individuálne rozdiely je preto veľmi dôležité. Alternatívne metódy vždy prispôsobujeme konkrétnemu človeku pri každej jeho návšteve.

Najnovšie poznatky celostnej medicíny sme skĺbili do jedného celku

Vychádzame z predpokladu, že žiadna metóda nie je natoľko dokonalá, aby dokázala vyriešiť každý zdravotný problém. Nie každá metóda je zároveň vhodná pre každého. Individuálny a komplexný prístup umožní dosiahnuť optimálne výsledky u každého klienta.

Samozrejmou a dôležitou je spolupráca s klientom počas celej liečby

Sledujeme všetky reakcie na liečbu a všímame si všetky zmeny v zdravotnom stave, aj zdanlivo nepatrné odchýlky, ktoré samotní klienti pokladajú neraz za bezvýznamné. Sme s vami v permanentnom mailovom spojení. V prípade potreby upravujeme liečbu podľa aktuálneho stavu. Tento prístup vyhovuje najmä ľuďom, pre ktorých je v liečbe dôležitý pocit istoty a bezpečia. Oceňujú ho však aj rodičia, ktorí tak majú možnosť konzultovať aktuálny zdravotný stav svojho dieťaťa s terapeutom. Tento postup je pre nás časovo náročný, preto do svojej starostlivosti môžeme prijať iba obmedzený počet klientov.